ÇAKÜ Bologna Eşgüdüm Komisyonu Toplantısı Gerçekleştirildi

ÇAKÜ Bologna Eşgüdüm Komisyonu 2021-2022 Güz Dönemi için derslerde yapılacak güncellemeleri görüşmek için planladığı toplantılar dizisinin birincisini Sosyal Bilimler Enstitüsü, Edebiyat Fakültesi ve İslami İlimler Fakültesi temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirdi.

Bologna kapsamındaki son faaliyetler ve planlamalarla ilgili konuşan BEK Başkanı Doç. Dr. Baran Önal Ulusoy, toplantıda ÇAKÜ’nün Bologna sürecini en iyi şekilde uygulamaya çalıştıklarını ama önlerinde daha yapılması gereken işler olduğunu belirtti.

Başkan Ulusoy, BEK Başkan Yardımcıları Doç. Dr. Nazan Kaytez ve Dr. Öğr. Üyesi Hediye Şirin Ak ile beraber, yeni dönemde de mevcut veya yeni açılan Bölüm/Anabilim dalı öğretim üyelerini en iyi şekilde yönlendirmeye devam edileceklerini vurguladı.

Toplantıya başkanlık yapan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Odabaş Bologna sürecinde kat edilen yolun Çankırı Karatekin Üniversitesi açısından çok önemli olduğunu vurgulayarak, hep birlikte bir aile olarak çok daha güzel işler başarmaya devam edileceğinin altını çizdi.

Prof. Dr. Hüseyin Odabaş ayrıca BEK Başkanı Doç. Dr. Baran Önal Ulusoy nezdinde her bir BEK komisyon üyesine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Yayınlanma Tarihi: 08 Ekim 2021 Cuma