ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI I ŞUBE LİSTESİ

  1. ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ

 İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ

ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI I DERSİ UYGULAMA OKULU, UYGULAMA ÖĞRETMENİ VE UYGULAMA AKADEMİSYENİ LİSTESİ

 NOT: Rehber Uygulama Öğretmeni ve Rehber Öğretim Elemanı yetersizliğinden dolayı ÖĞRETMENLİK UYGULAMA I Dersi sadece son sınıf (4. Sınıf) öğrencilerine verilecektir.

 

 

ŞUBE

ÖĞR. NO

AD-SOYAD

UYGULAMA OKULU

U. ÖĞRETMENİ

U. AKADEMİSYENİ

1

 

 

 

 

1

181401004

Hüseyin VURAL

Atatürk Ortaokulu

 

Cengiz KOCA

 

 

 

Öğr. Gör. Yahya ARSLAN

2

181401007

Ahmet Taha ÇAKIROĞLU

3

181401019

Berat İPEK

4

181401021

Mehmet BAYRAKTAR

5

181401025

Mahmut ERASLAN

Atatürk Ortaokulu

 

Hasan KUZGUN

6

181401027

Onur ZENT

7

181401030

Muhammed MEMİŞ

8

181401032

Kadir ATEŞ

9

 

 

 

 

2

181401034

Mehmet Ferit KOLDAŞ

Çankırı 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi

 

Fatih KOZAN

 

 

 

Dr. Öğr. Ü.  M. Ali ASAR

10

181401036

Burak KAHRİMAN

11

181401038

Yasin ÖZGEN

12

181401046

Mustafa GÖZEN

13

181401050

Furkan DALDAL

Çankırı Hacı Murad-ı Veli Anadolu İmam Hatip Lisesi

 

Eyüp AKŞİT

14

181401053

İbrahim DOYDU

15

181401054

Yasin BUYURMAN

16

181401060

Alperen CAMCI

17

 

 

 

 

3

181401067

Emrah ŞEKER

Çankırı Hacı Murad-ı Veli Anadolu İmam Hatip Lisesi

 

Nazım TULUMBACI

 

 

 

 

Dr. Öğr. Ü.  Yaşar ÜNAL

18

181401070

Ahmet BEYAZ

19

181401081

Burak ÇOŞKUN

20

181401083

Mücahit DOVANCI

21

181401085

İbrahim AKYÜZ

Çankırı Hacı Murad-ı Veli Anadolu İmam Hatip Lisesi

 

SENA İSA

22

181401090

Ali Rıza AYDEMİR

23

201401114

Bunyamin ACAR

24

201401118

Murat KAYA

25

 

 

 

 

4

201401120

Muhammed Emin KIZILAY

Çankırı Hacı Murad-ı Veli Anadolu İmam Hatip Lisesi

 

Sündüs DEBBAĞ

 

 

 

 

Dr. Öğr. Ü. Ebru Doğruöz

26

211401012

Hamza AYDEMİR

27

181401001

Dilan KUY

28

181401002

Feride Nur ELMAS

29

181401003

Büşra ARSLAN

Çankırı Hacı Murad-ı Veli Anadolu İmam Hatip Lisesi

 

Yüksel Arslan

30

181401005

Derya ÖZÇELİK

31

181401006

Ferhan KARAKAYA

32

181401008

Merve ÇETİNKAYA

33

 

 

 

 

5

181401009

Durdu Zeynep DOĞAN

Çankırı Hacı Murad-ı Veli Anadolu İmam Hatip Ortaokulu

 

Ayşegül AKTAŞ

 

 

 

Dr. Öğr. Ü. Zeynep YÜKSEL

 

34

181401010

Zeynep Sude CAN

35

181401011

Tuğba TOKMAK

36

181401012

Lale AYDOĞAN

37

181401013

İrem ÖZTAŞ

Çankırı Hacı Murad-ı Veli Anadolu İmam Hatip Ortaokulu

 

Ayşegül GÖKTAŞ KARAASLAN

38

181401014

Kübra GÜÇLÜ

39

181401015

Munise GÜNEŞ

40

181401016

Beyzanur ÇİLALİ

41

 

 

 

6

181401020

Sümeyye KARAHALİLÖZ

Çankırı Hacı Murad-ı Veli Anadolu İmam Hatip Ortaokulu

 

Cahit AKTAŞ

 

 

 

 

Doç. Dr. Cemil LİV

42

181401022

Esma KOCA

43

181401023

Ayşenur OĞUZ

44

181401024

Senanur ERDOĞAN

45

181401026

Esra YENİGÜN

Çankırı Hacı Murad-ı Veli Anadolu İmam Hatip Ortaokulu

 

Mevlüt DEMİRCİ

46

181401028

Kevser Nur AFŞAR

47

181401031

Nihal ÇOBANOĞLU

48

181401033

Özlem TEKTEN

49

 

 

 

 

7

181401037

Melike KOÇAK

Çankırı Hacı Murad-ı Veli Anadolu İmam Hatip Ortaokulu

 

Necip YILDIZ

 

 

 

 

Doç. Dr. Burhan ÇONKOR

50

181401039

Fadime ÖZDEMİR

51

181401040

Esma AKTAŞ

52

181401042

Adliye Şevval KARACAOĞLU

53

181401043

Gülan DEMİR

Çankırı Hacı Murad-ı Veli Anadolu İmam Hatip Ortaokulu

 

Nursen ARSLAN KAYMAZ

54

181401045

Kadriye YAMAN

55

181401048

Dilara ERANIL

56

181401049

Satinur ERGÜDEN

57

 

 

 

 

8

181401051

Emine ÜSGÜDAR

Çankırı Hacı Murad-ı Veli Anadolu İmam Hatip Ortaokulu

 

Recep SEZER

 

 

 

Öğr. Gör. Ayşegül Şahin

58

181401052

Esma YALDIRAN

59

181401055

Ayser YAZAN

60

181401056

Rabia YILMAZ

61

181401057

Rümeysa DURSUN

Çankırı Hacı Murad-ı Veli Anadolu İmam Hatip Ortaokulu

 

Rukiye SUNGUR

62

181401058

Sırma Sümeyye GÜLEROĞLU

63

181401059

Neriman Kübra DEMİRCAN

64

181401061

Pakize YAYLACI

65

 

 

 

 

9

181401062

Leyla ÖZDOĞAN

Çankırı Şehit Hasan Gülhan Cumhuriyet Anadolu Lisesi

Rukiye Atmaca

 

 

 

 

Öğr. Gör. Abdulhekim Ağırbaş

66

 

181401063

Esra YILDIRIM

67

181401065

Mislina ÖZTÜRK

68

181401066

Ayşe YILMAZ

69

181401068

Hamide ÇIRAK

Çankırı Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 

Füsun TOPÇU

70

181401069

Nuray ÇALIK

71

181401071

Hatice Kübra ÖZTOP

72

181401072

Feride ÇELİK

73

 

 

 

10

181401073

Hatice Nur YILMAZ

Çankırı Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 

Zeynep AYTAŞ

 

 

 

Dr. Öğr. Ü. Ercan ÇELİK

 

 

74

181401074

Firdevs ÇOBAN

75

181401075

Didem CANLI

76

181401076

Sümeyya BAŞTUĞLU

77

181401077

Mine YILDIRIM

Çankırı Şehit Hasan Gülhan Cumhuriyet Anadolu Lisesi

 

Arzu ÇELİK

78

181401078

Zeynep UZAĞ

79

181401079

Edanur IŞIK

80

181401080

Eylül KARAKUŞ

81

 

 

 

 

11

181401082

Merve KILINÇ

Çankırı Şehit Hasan Gülhan Cumhuriyet Anadolu Lisesi

 

Fatma UYSAN

 

 

 

Öğr. Gör. Sibel KARACA

82

181401084

Öznur Beyza ÜZÜM

83

181401086

Sena DURKAL

84

181401087

Hatice USLU

85

181401088

Özlem Buse DEMİR

Çankırı Şehit Hasan Gülhan Cumhuriyet Anadolu Lisesi

 

İbrahim KARA

86

201401113

Serra ULUŞAN

87

201401115

Pakize YILDIRIM

88

 

 

 

 

12

201401117

Sena ÖZ

Çankırı Şehit Korhan Kuruçay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 

Şerife ÇELİK

 

 

 

 

Doç. Dr. Ercan ESER

 

 

89

186401001

İbrahim BABAYUSUF

90

186401002

Yusuf ÇİM

91

 

186401004

Mehmet Veysi KARAKUŞ

Çankırı Şehit Korhan Kuruçay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 

Abdülkadir TOPAL

92

186401005

Muhammed Ali DÜMAN

93

186401006

Hasan ÇİFTÇİ

94

186401008

Ramazan BEBE

95

 

 

 

 

 

13

186401013

Ahmet ABİK

Fatih Sultan Mehmet Anadolu İmam Hatip Lisesi

 

Harun KAYA

 

 

 

 

Prof. Dr. Hasan Çoşkun

96

186401014

Ahmet Nuri ESENCELİ

97

186401015

Muhammed Emin GÖZKESER

98

186401016

Barış KÖKLÜ

99

186401020

Arif HARMANKAYA

Fatih Sultan Mehmet Anadolu İmam Hatip Lisesi

 

Osman MERCAN

100

186401021

Ahmet BAYLAV

101

186401026

Seyyid Ahmet GÜNDEŞ

102

186401030

İsmail Gökay GÖKMEN

104

 

 

 

 

14

186401034

Furkan ARTCI

Şehit Yahya Coşkuner Ortaokulu

 

Şeyma EMİROĞLU

 

 

 

Doç. Dr. Fatih GÜZEL

105

186401038

Mahmut YILDIZ

106

186401039

Burak AYDIN

107

186401040

Fatih BIYIK

108

186401041

Kasım ÖZDİŞ

Fatih Sultan Mehmet Anadolu İmam Hatip Lisesi

 

Resül KARDAŞ

109

186401043

Ali Han BAŞARAN

110

186401044

Ahmet SAVAŞ

111

186401046

Muhammet Taha SAVRAN

112

 

 

 

 

15

186401048

Hamdullah AYDIN

Fatih Sultan Mehmet Anadolu İmam Hatip Lisesi

 

Saniye ALTAŞ

 

 

 

 

Dr. Öğr. Ü.  Adem Çilek

113

186401049

Yasin ESER

114

186401051

Yakup POLATCAN

115

186401055

Numan Salih KALKAN

116

186401056

Hasan KARA

Fatih Sultan Mehmet Anadolu İmam Hatip Lisesi

 

Selami ALTINSOY

117

186401059

Durmuş Ali GÜKSEL

118

186401060

Serkan YALIM

119

186401062

Muhammed Furkan ARSLAN

120

 

 

 

 

16

186401070

Emrullah DEMİR

Fatih Sultan Mehmet Anadolu İmam Hatip Lisesi

 

Zeynep YAZICI ABDİBAŞ

 

 

 

 

Doç. Dr. Nuray Zan

121

206401108

Melih İPEKCİ

122

206401110

Nebi SAKA

123

206401112

Muhammed Bahaeddin BIYIKLI

124

206401117

Ramazan ÇAKAR

İsmet İnönü Ortaokulu

 

Dursun KADIOĞLU

125

186401003

Esra TAŞ

126

186401007

Bahanur ATEŞ

127

186401010

Zeynep TARHAN

128

 

 

 

17

186401017

Merve YAYLA

İsmet İnönü Ortaokulu

 

Mehmet DOĞANOĞLU

 

 

 

Dr. Öğr. Ü. Süheyla Bozkurt

129

186401018

Elif Nur BİLEM

130

186401019

Betül ÖZTEK

131

186401022

Hicran UÇAKCIOĞLU

132

186401025

Ayşe Gül AYDIN

İsmet İnönü Ortaokulu

 

Özkan BENLİ

133

186401027

Hatice ÖZTÜRK

134

186401029

Sümeyye ERDEM

135

186401033

Merve GÖRGÜLÜ

136

 

 

 

 

18

186401035

Semiha CEYLAN

Muazzez Ser-Ved Amaratoğlu Ortaokulu

 

Esra AKTAŞ

 

 

 

 

Dr. Öğr. Ü. Özlem Yeşim Özbek

137

186401036

Nida Sultan GÜZEY

138

186401042

Rumeysa GÜVENİLİR

139

186401045

Dilara KARAKAYA

140

186401047

Şeyma Sümeyye DURSUN

Muazzez Ser-Ved Amaratoğlu Ortaokulu

 

Fatih

KARAHASANOĞLU

 

141

186401050

Esma Nur GÖKCEOĞLU

142

186401052

Maşite ALKANOĞLU

143

186401054

Hatice TAŞ

144

 

 

 

 

19

186401057

Selma KAYMAZ

Muazzez Ser-Ved Amaratoğlu Ortaokulu

 

Kübra USLU

 

 

 

 

Dr. Öğr.Ü. Filiz B. Bircan

145

186401058

Reyhan YILMAZ

146

186401063

Büşra EROĞLU

147

186401064

Zeynep DOĞAN

148

186401067

Fatma Eymen TOSUN

Muazzez Ser-Ved Amaratoğlu Ortaokulu

 

Nurdan

AKBAŞ KARAŞAHİN

 

149

186401068

Merve YALÇIN

150

186401069

Fatma Nur ÖZDEN

151

 

 

20

206401113

Cennet GÜNDOĞDU

Muazzez Ser-Ved Amaratoğlu Ortaokulu

 

Selma GÖKTAŞ

Dr. Öğr. Ü.  M. Ali AYTEKİN

152

206401111

Elif KÖKSAL

153

206401114

Gülsüm KARAKOCA

154

206401116

Zeynep TOPRAK

 

Yayınlanma Tarihi: 04 Ekim 2021 Pazartesi
Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2021 Salı